Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Informare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Informare

Buna ziua,

As dori sa intreb daca exista posibilitatea autentificarii la un notariat,a unei intelegeri scrise de mana,intre doua persoane cu datorii reciproce, datorie care se va stinge intr-un timp nedefinit (exp.dupa o mostenire).

Va multumesc anticipat!
documentul scris de parti de mana nu poate fi autentificat de notar.
Buna seara,

Multumesc pentru promptitudine...la notariat se poate intocmi ceva act in acest sens?

Cu deosebit respect !