avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 439 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Debranșare RADET CONSTANȚA
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Debranșare RADET CONSTANȚA

Buna ziua, numele meu este Rizea Tori si vreau sa fac cerere de debranșare de la RADET Constanța, prin asociația de proprietari dar problema este ca, contractul cu RADET este pe numele tatălui meu decedat, menționez ca in Contractul casei sunt ambii părinți, mama fiind in viață. Cum trebuie să procedez? Mulțumesc.
Ultima modificare: Luni, 23 Iulie 2018
rizea_tori, utilizator
Cel mai recent răspuns: rizea_tori , utilizator 18:59, 24 Iulie 2018
A fost dezbatuta succesiunea ?
In baza certificatului de mostenitor,beneficiarii au dreptul sa desfasoare acte si actiuni in interesul propriu
Nu a fost dezbătută succesiunea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Succesiune Sinzianna Sinzianna S-a deschis succesiunea in anul 1998 dupa mama mea decedata in 1995. Pe certificatul de mostenitor pe care il detin tatal meu a renuntat la mostenire in ... (vezi toată discuția)
Imposibilitate dezbatere mostenire gabiconstanta gabiconstanta bunicii mei nicolae si anica au avut 4 fete .--ionica , nela , lia , tudorita . in anul 1970 bunicul nicolae a decedat - sa facut succesiune - au ... (vezi toată discuția)
Succesiunea bunicului Mirelagica Mirelagica Am și eu o întrebare tatăl meu a decedat acum zece luni părinți tatălui meu la fel sunt decedați acum unchii mei vor să facă succesiune să împartă ... (vezi toată discuția)