Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Debranșare RADET CONSTANȚA
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Debranșare RADET CONSTANȚA

Buna ziua, numele meu este Rizea Tori si vreau sa fac cerere de debranșare de la RADET Constanța, prin asociația de proprietari dar problema este ca, contractul cu RADET este pe numele tatălui meu decedat, menționez ca in Contractul casei sunt ambii părinți, mama fiind in viață. Cum trebuie să procedez? Mulțumesc.
rizea_tori, utilizator
A fost dezbatuta succesiunea ?
In baza certificatului de mostenitor,beneficiarii au dreptul sa desfasoare acte si actiuni in interesul propriu
Nu a fost dezbătută succesiunea.