Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... permis luat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

permis luat

pot sa scot alt permis de conducere daca cei de la bacau nu mil mai trimitsi nici nu apar an baza lor de date ca am permisul suspendat ieu fiind an am facut contestatie la procesul verbal si a trecut o luna si numi restituie nimeni permisul
Dacă nu ati câștigat contestația normal ca nu va restituie nimeni permisul. Dacă nu făceați contestație dupa o luna il aveati
poi da aveti dreptate da permisul nu a fost restituit conform legii an termen de 15 20 de zile la unitatea care a emis permisul iel nu figureaza nici macar an baza de date ca ar fi suspendat dar cum pot sal recuperez si de unde
Cereți un duplicat de pe permis. Ciudat ca nu apare permisul suspendat.