Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Vouchere de vacanta
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Vouchere de vacanta

Buna ziua ,se acorda vouchere de vacanta la angajati unei institutii publice -functionar public ce au C.I.Munca suspendat ptr.cresterea copilului ?
Din practica intalnita, nu.