Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recuperare permis suspendat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recuperare permis suspendat

Ma ajuta in instanta faptul ca nu am ridicat permisul de la Politie chiar daca am contestat p.v-ul?
Ce at prezentat la politie otr recuperea permisului, dovada inlocuutoare, certificatul de grefa sau ambele?