Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ultima luna de CCC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ultima luna de CCC

Buna ziua,
Daca am nascut pe 20 sept 2016 si am optat pt 2 ani de ccc, nu doresc stimulent, iar pe ultima luna doresc indemnizatia, pana la ce data mai poate depune tatal dosarul pt a intra el in ultima luna de ccc? Multumesc
Tatal va trebui sa intre in CCC incepand cu data de 21 august.2018.

Pana la aceasta data, tatal poate depune actele pentru indemnziatie.