Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nedumerire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nedumerire

In luna aprilie 2018 am primit salariu mult mai mic și decât minimum pe economie și 4 bonuri de masă. Am făcut în scris in luna mai,am trimis prin posta cu confirmare de primire și nici în prezent nu am primit răspuns,care a fost motivul diminuării salariului. Am întrebat conducerea instituției și mi a răspuns,," asta e o alta problema"! Ce mă sfătuiți să fac? Cu mulțumiri, Maria
Si pana la urma ati aflat ?