avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 918 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fara raspuns
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fara raspuns

Nu am primit.it răspuns la adresa mea cu privire la diminuarea salariului pe aprilie și nici tichetele de masa.. ce mă sfătuiți să fac? Revin cu o alta adresa,având aceeași întrebare?Menționez că am făcut targhetul in luna aprilie a c. Citit și legislația în vigoare scrie că în termen de 30 de zile se da răspunsul unei petiții. Va.mulrumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:37, 1 August 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Care legislatie ???

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tichete de masa someru someru Daca un angajat inceteaza activitatea la 1 apr. 2011, poate primi bonuri de masa pt. luna martie in care a lucrat 18 zile, iar restul a fost in conc. de ... (vezi toată discuția)
Acordare tichete masa ionbar ionbar Buna ziua, Incend cu acest an, compania doreste sa acorde tichete de masa salariatilor. Pentru salariatii cu norma intreaga se acorda tichete conform ... (vezi toată discuția)
Plata 1 mai si tichete de masa TOBASTIAN TOBASTIAN Buna ziua, Va rog cateva pareri bazate pe legislatie. Incepand cu data de 2 mai a incetat contractul de munca si cu ocazia lichidarii am constatat ca nu ... (vezi toată discuția)