Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fara raspuns
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fara raspuns

Nu am primit.it răspuns la adresa mea cu privire la diminuarea salariului pe aprilie și nici tichetele de masa.. ce mă sfătuiți să fac? Revin cu o alta adresa,având aceeași întrebare?Menționez că am făcut targhetul in luna aprilie a c. Citit și legislația în vigoare scrie că în termen de 30 de zile se da răspunsul unei petiții. Va.mulrumesc.
Care legislatie ???