avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 525 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare pentru un post de referent superior
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare pentru un post de referent superior

Am terminat o facultate in 2011, acum sunt incadrata pe un post de referent superior, daca as trece pe studii superioare as vrea sa stiu daca mi s-ar micsora salariu pe care il am ca si referent.
va multumesc.
Ultima modificare: Vineri, 3 August 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: carnetel , utilizator 13:58, 19 Noiembrie 2018
Sectorul bugetar - personal contractual sau fucntionar public - sau privat ?
IN SECTORUL BUGETAR

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salarizare functionar public carnetel carnetel Ca si functionar public, in primarie (sector bugetar)Am terminat o facultate in 2011, acum sunt incadrata pe un post de referent superior, daca as trece pe ... (vezi toată discuția)
Schimbarea salariului de la studii medii la studii superioare vaialet77 vaialet77 Lucrez in sectorul bugetar, pe o functie cu studii medii. Am terminat facultatea in anul 2012, cu licenta luata in anul 2013, si am nivelul de salarizare ... (vezi toată discuția)
Modificarea incadrarii functiei MaryK MaryK Buna seara! Imi desfasor activitatea intr-un serviciu de resurse umane si in urma cu x ani, am obtinut licenta in stiinte economice. La vremea respectiva ... (vezi toată discuția)