Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare pentru un post de referent superior
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare pentru un post de referent superior

Am terminat o facultate in 2011, acum sunt incadrata pe un post de referent superior, daca as trece pe studii superioare as vrea sa stiu daca mi s-ar micsora salariu pe care il am ca si referent.
va multumesc.
george-neagu, moderator
Sectorul bugetar - personal contractual sau fucntionar public - sau privat ?
IN SECTORUL BUGETAR