Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Apartament modificat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Apartament modificat

Am un credit ipotecar preabrobat la bcr, am gasit un apartament la care cf ul ii iasa intr o luna si am facut antecontractul cu avansul de 40%, acesta are cadastrul facut dar eu am modificat destinatia bucatariei, astfel bucataria o fac dormitor si o voi muta in living (bucatarie open space). Dupa o discutie cu dezvoltatorul am mutat instalatile de gaz (proiect nou) si apa in living si deasemenea centrala termica. Credeti ca or sa fie probleme din aceasta cauza la venirea evaluatorului? E posibil sa respinga banca?
Marya.M, utilizator
Reveniti cu acelasi subiect. Nu puteti primi alt raspuns, legal.
Daca ati uitat tot ce ati scris legat de acelasi subiect pana in prezent gasiti aici: www.avocatnet.ro/forum/49144...