Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Pentru zugravit casa, pot apela la persoane ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Pentru zugravit casa, pot apela la persoane neautorizate?

Pentru zugravirea casei, pot apela la persoane neautorizate? La o eventuala reclamație sau control cine încalcă legea și care este riscul?
Bai frate asta-i intrebare de te doare mintea...Maine o sa ne intrebi daca te poti duce la prostituate si daca o sa te reclame cineva...!!
Cine stie breeee ca l-ai platit si ca nu te-a ajutat ca prieten pentru alte servicii care i le-ai facut....
Daca ti-e frica angajeaza firma autorizata si ai scapat de belea ...Nu cred sa fie vreo diferenta la plata serviciilor unul fata de celalalt autorizat.

DenisRif, utilizator