Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca pe bulgaria
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca pe bulgaria

Lucrez ca sofer de tir in Suedia.Mi s-a propus sa semnez o procura de imputernicire prin ambasada pentru stabilirea contractului de munca pe Bulgaria.O parte din colegi nu au semnat precizand ca nu avea nr de inreg si redactat in lb engleza.Ce treb sa fac?
Buna ziua,
Procura este pentru a imputernici pe cineva sa faca sau sa nu faca ceva in numele dumneavoastra. Nu vad logica acestei procuri in situatia data. Presupun ca este vorba, mai de graba de o detasare a fortei de munca, fie si sub forma delegatiei, insa situatia prezentata de dumneavoastra nu reflecta asupra a ce se doreste sa se semneze de fapt si la ce sa se foloseasca, pentru a va putea ajuta cu un sfat.
O zi frumoasa
Ce inseamna c.i.m. pe Bulgaria ?