Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Regiile autonome sunt persoane juridice de drept ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Regiile autonome sunt persoane juridice de drept public sau privat ?

Regiile autonome sunt persoane juridice (de interes public) de drept public sau privat ? Multumesc
Regiile autonome sunt persoane juridice (de interes public) de drept public .