Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Cum pot convinge consiliul local că nu mai locuiesc ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Cum pot convinge consiliul local că nu mai locuiesc pt a nu mai plăti gunoiul?

Bună. Ne-am mutat din casa de la țară de un an. Am notificat consiliul local că nu mai locuim la adresă, rugându-i să nu ne mai taxeze gunoiul. Ei au răspuns spunând că în consiliul local s-a decis că trebuie să plătim gunoiul măcar pentru o persoană, lunar. Avem vreo șansă de a lupta împotriva acestei decizii?
Vă mulțumesc.
Cu stimă,
Gabriel
Trebuie sa respectati decizia Consiliului local. Si dvs. ati ales consilierii locali.