Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu CCC si contract permanenta 2 ani pentru curs ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu CCC si contract permanenta 2 ani pentru curs formare profesionala

Buna ziua! Daca semnez in urma efectuării unui curs de perfecționare că nu părăsesc firma 2 ani mai pot cere concediu pentru cresterea copilului in acesti 2 ani?
Da, puteti intra in CCC, chiar daca semnati acel act.
Va multumesc!