Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fluturași de salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fluturași de salariu

Este legal ca, societatea la care lucrez să-mi elibereze fluturașul de salariu doar la cerere scrisă, și să mă oblige să scriu în aceasta că nu voi divulga datele din el???
Din păcate, da.