Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie anticipata la limita de virsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie anticipata la limita de virsta

curind voi implini 60 de ani (14/10/1958)am cotizat in Romania 23.6 ani din care in gr.ii 22.8 iar in Spania unde rezidez, pina in prezent am cotizat 17 ani va intreb daca am drepul la pensie la limita de virsta depasind cu 8 ani stagiul maxim de cotizare Multumesc ,o zi frumoasa
Limita de varsta la 60 ani.