Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Caen 5520 Activitate de inchiriere in regim hotelier
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Caen 5520 Activitate de inchiriere in regim hotelier

Buna ziua,
As dori sa stiu daca la inchirierea in regim hotelier prin intermediul unui site de specialiatate a unor apartamente e nevoie de crearea unui punct de lucru in fiecare din acestea si daca trebuie autorizat caen 5520 in fiecare locatie.
Precizez ca srl care desfasoara aceasta activitate nu este proprietarul apartamentelor ci chirias cu drept de subinchiriere.
Multumesc!
nu este nevoie sa faceti punct de lucru in fiecare locatie