Forum Discuţii juridice Executare silită Poti fi executat?
Discuție deschisă în Executare silită

Poti fi executat?

Daca platesc la" recuperatori" datoria in rate ma mai pot executa silit deoarece ma ameninta sa le platesc ma repede astfel ma executa silit?Va multumesc.
Inainte de a incheia un angajament de plata sau de a face o plata ar fi bine sa va consultati cu un specialist. Furnizati mai multe detalii pentru a primi raspunsuri pertinente. In principiu, absolut nimic nu ii opreste pe creditori sa solicite executarea silita, chiar daca faceti plati partiale. Deci...mare grija.