Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Anulare rezervare booking
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Anulare rezervare booking

Buna ziua! Am facut o rezervare pe Booking pentru 3 camere la mare la o cazare si dupa am gasit ceva mai avantajos si am facut si acolo. Am uitat in cele din urma de prima rezervare si am primit email de la ei ca am doua rezervari si ca ar trebui sa anulez una dintre ele si am facut asta si am anulat una si costul de anulare este de 70 de euro. Am dat datele cardului, dar eu momentan nu am niciun ban pe card si nici cand am facut rezervatea nu aveam. Mentionez ca sunt minora. Au ce sa imi faca? Ce se poata intampla?
anamariastan_, utilizator
Banii vor fi retrasi cand va fi incarcat cardul. Rezervarea trebuia anulata in perioada inscrisa pe site.