avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2015 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosarul revolutiei
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosarul revolutiei

[ link extern ]

Cei chemati la audieri au sanse sa primeasca si despagubiri pentru ca au fost raniti la revolutie sau doar vor sa-i bage pe Iliescu si brigada lui la puscarie si nu exista nicio despagubire ?
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 14:25, 29 August 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Trebuie a va constituiti parte civila in procesul penal.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cazul ''autobuzul mortii" din tulcea ContSters177132 ContSters177132 Buna ziua,ma numesc bianca si sunt sigura ca sunteti la curent cu accidentul din Tulcea, soldat cu mai bine de 70 de raniti si 4 morti(eu fiind fiica unei ... (vezi toată discuția)
Plangere penala pentru vatamare corporala niculaucarmen niculaucarmen cine are cunostinte despre faptul urmator: in plangerea penala pentru vatamare corporala din culpa trebuie precizat expre de la cine se solicita achitarea ... (vezi toată discuția)
Accident auto cu victima, despagubiri ion damaschin ion damaschin Buna seara, Am avut un accident de masina din vina mea din care a rezultat o victima spitalizata. Victima a stat 12 zile in spital. In urma accidentului ... (vezi toată discuția)