Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosarul revolutiei
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosarul revolutiei

[ link extern ]

Cei chemati la audieri au sanse sa primeasca si despagubiri pentru ca au fost raniti la revolutie sau doar vor sa-i bage pe Iliescu si brigada lui la puscarie si nu exista nicio despagubire ?
Trebuie a va constituiti parte civila in procesul penal.