Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Card de credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Card de credit

Suma retrasa și neachitata integral se prescrie? Precizez că acest card a fost făcut în 2008 și din 2016 nu am mai primit nici o sesizare de la banca
Orice creanta neexecutata in termen de 3 ani de la scadenta se prescrie ..Prescriptia opereaza doar la cererea dvs . si este constatata de o instanta de judecata