Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... grupa de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

grupa de munca

pot obtine grupa de munca in conditiile in care locul de munca nu figureaza in CCM ca fiind beneficiar de grupa de munca si sunt fost angajat?
Daca nu exista documente in arhiva firmei din care sa rezulte locul de munca/ postul de lucru/ meseria/ functia incadrat(a) in grupa de munca, avizul ITM pentru incadrare in grupa de munca si document intern al firmei prin care sa fiti nominalizat ca beneficiar de grupa de munca, nu puteti primi adeverinta de la firma, ca beneficiar de grupa de munca.
Multumesc mult, d-nule Popa!