Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Stagiu militar efectuat la Canalul Dunare Marea Neagra
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Stagiu militar efectuat la Canalul Dunare Marea Neagra

Buna ziua.Am o intrebare daca ma poate ajuta cineva.In perioada 13 ianuarie 1981_ 28 lulie 1982 am efectuat stagi militar la Canalul Dunare Marea Neagra.Unde trebuie sa apelez pentru eliberarea unei adeverinte pentru vechime si grupa de munca.Am apelat la Centru Militar dar ei mi-au dat doar ca am efectuat stagiul militar in acea perioada aceasta imi reiese si din livretul militar
Multumesc mult.O zi buna.

POPA GHEORGHE a scris:

Daca stiti unitatea militara puteti intreba la Centrul militar sau la MApN.