Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Raport de necropsie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Raport de necropsie

Cum pot să intru în posesia unei copii a raportului de necropsie făcut soţiei decedate de INML şi ajuns probabil la Parchet ?
Este vorba de un dosar penal?furnizati mai multe amanunte.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
In functie de stadiul cercetarii penale, puteti solicita raportul de necropsie pentru a-l studia, Numai procurorul de caz poate dispune punerea unei copii a raportului INML la dispozitia dvs.
Daca le-a intrat in cap ca a fost sinucidere, cu greu ati mai putea schimba ceva.