Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Amenda penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Amenda penala

Care este durata inchisorii pentru amenda penala de 3800 de ron?
Ati spus in alt mesaj ca e vorba de cheltuieli judicare, acum spuneti ca e amenda penala, hotarati-va!
Ma scuzati, nu intreb pentru mine si de aceea nu am stiut exact cum anume sa ma exprim. Este vorba de amenda penala neplatita.