avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 677 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Amenda penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Amenda penala

Care este durata inchisorii pentru amenda penala de 3800 de ron?
Cel mai recent răspuns: orgsa1 , utilizator 15:17, 14 Septembrie 2018
Ati spus in alt mesaj ca e vorba de cheltuieli judicare, acum spuneti ca e amenda penala, hotarati-va!
Ma scuzati, nu intreb pentru mine si de aceea nu am stiut exact cum anume sa ma exprim. Este vorba de amenda penala neplatita.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce acte trebuie pentru deschiderea procesului pentru neplata pensiei alimentare luminitaadela luminitaadela am vorbit saptamina trecuta cu o doamna avocat care mia sugerat sa mi dau fostul sot in judecata pentru neplata pensiei alimentare dar am uita sa o si intreb ... (vezi toată discuția)
In cat timp se "curata" un cazier cu o condamnare cu suspendare pentru furt ContSters125680 ContSters125680 Acum cateva zile fratele meu a fost prins cu niste cauciucuri furate in masina la un interval de cateva minute de la comiterea furtului. Participarea lui a ... (vezi toată discuția)
Executare silita la penalitatile de intretinere alina1984 alina1984 Am acumulat la intretinere pe parcusul a mai multi ani penalitati in valoare de 1800 ron. La plata intretinerii sunt acum la zi ,nu am nici o datorie exceptand ... (vezi toată discuția)