avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 459 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... stergerea din birou credit a datelor negative
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

stergerea din birou credit a datelor negative

Am o intrebare .pentru stergerea datelor negative din biroul de credit taxele sunt numai in numerar sau si cu pay safe .care i procedura corecta ca sa nu iau teapa pun aceasta intrebare .
Cel mai recent răspuns: AU Lucifer , utilizator 11:14, 17 Septembrie 2018
Apelați la o firmă care se ocupă cu asa ceva.


myra70 a scris:

Am o intrebare .pentru stergerea datelor negative din biroul de credit taxele sunt numai in numerar sau si cu pay safe .care i procedura corecta ca sa nu iau teapa pun aceasta intrebare .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. am avut la provident un credit in 2013, la care am ... Lessie Lessie Buna ziua. Am avut la provident un credit in 2013, la care am fost rău platnic, având întârzieri la plata, însă s-o achitat creditul in totalitate. Acuma ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, cum pot obtine stergerea din biroul de credit? din ... IulianN123 IulianN123 Buna ziua, cum pot obtine stergerea din biroul de credit? Din pacate am avut un credit neplatit care sa lasat cu poprire, in final am reusit sa platesc toata ... (vezi toată discuția)
Stergere birou de credit emiliaa74 emiliaa74 Poti sa fi sters din biroul de credit in urma unei sume de bani? sunt firme care fac asta?Sau e doar o teapa? (vezi toată discuția)