Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... stergerea din birou credit a datelor negative
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

stergerea din birou credit a datelor negative

Am o intrebare .pentru stergerea datelor negative din biroul de credit taxele sunt numai in numerar sau si cu pay safe .care i procedura corecta ca sa nu iau teapa pun aceasta intrebare .
Apelați la o firmă care se ocupă cu asa ceva.

myra70 a scris:

Am o intrebare .pentru stergerea datelor negative din biroul de credit taxele sunt numai in numerar sau si cu pay safe .care i procedura corecta ca sa nu iau teapa pun aceasta intrebare .