Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Consum de marijuana
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Consum de marijuana

Astazi am fost chemat la politie sa dau o declaratie, nu stiu de ce. M-au intrebat ce droguri am consumat si am recunoscut ca am consumat marijuana de doua ori cu mult timp in urma. Nu am mai trecut niciodata printr o situatie de genul.Ce consecinte pot intampina?
Asdfghe123, utilizator
Daca ati consumat si nu augasit droguri la dvs., atunci ati scapat.
Sebastian Simon, Avocat