Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Presemnalizarea radarului!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Presemnalizarea radarului!

Buna ziua!
Zilele trecute am circulat cu mașina spre granița din Satu Mare și intr-o localitate erau la panda o mașina de poliție cu farurile stinse și la ora 1 :00 noaptea. Întrebarea este: au voie sa te amendeze dacă nu a fost presemnalizat radarul și pe filmare nu se vede exact dacă ii mașina mea??
Mulțumesc anticipat!
Ionicasng, utilizator
Puteti contesta PV de contraventie la judecatoria din Satu Mare.
In termen de 15 zile de la comunicarea PV contraventie