Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Informație proces succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Informație proces succesiune

Vreau sa fac succesiune dar ceilalti doi frati nu vor sa semneze. Proprietatile sunt in judetul Iasi ,iar eu locuiesc in Galati. Pot deschide procesul cu un avocat din Galati?
Buna seara,
Va trebui sa va adresati instantei sub acoperirea careia a avut ultimul domiciliu defunctul.
Avocatul trebuie sa fie membru al unui barou din Romania deci si din Galati.