Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Întrebare.
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Întrebare.

Am încercat să contactez un avocat din Sibiu dar fără succes. Se pare că marea majoritate nu au mai fost online de cel puțin un an... O altă soluție care ar putea fi? Mulțumesc.
Sa ii sunati.

E bine sa stiti ca aveti si posibilitatea de a angaja avocati din alta localitate.
La avocati nu este precum la notari cu drept doar unde au biroul.
Avocatii au drepturi si in UE.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat