avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 959 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Întrebare.
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Întrebare.

Am încercat să contactez un avocat din Sibiu dar fără succes. Se pare că marea majoritate nu au mai fost online de cel puțin un an... O altă soluție care ar putea fi? Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 22:45, 24 Septembrie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Sa ii sunati.

E bine sa stiti ca aveti si posibilitatea de a angaja avocati din alta localitate.
La avocati nu este precum la notari cu drept doar unde au biroul.
Avocatii au drepturi si in UE.
Ultima modificare: Luni, 24 Septembrie 2018
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Trebuie sa fac succesiunea pentru bunuri (locuinte) care se afla ... rodrey rodrey Trebuie sa fac succesiunea pentru bunuri (locuinte) care se afla in 2 judete, ambele in Romania. Am citit aici pe forum ca se face unde este ultimul domiciliu ... (vezi toată discuția)
Care sunt pasii concreti pe care ii efecteaza notarii la o sucesiune Borhes John Borhes John Am demarat o sucesiune care mai are nevoie de alte 2 sucesiuni dupa bunici (nefacute la timp). Domnul notar mi-a spus sa fac rost de certificatele fiscale din ... (vezi toată discuția)
Protocol de colaborare intre oficiul de cadastru si casa notarilor publici CeciliaSoare CeciliaSoare Buna ziua, Mama mea ( Soare Eugenia, din localitatea Sibiu ) e in tratative pt cumpararea unui teren si case la tara, in judetul Cluj, localitatea Cornesti. ... (vezi toată discuția)