Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Informații
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Informații

Firnele deschise prin fonduri europene pot intra in insolventa? Angajatii au drept de somaj? Va mulțumesc!
Orice societate poate intra in insolventa, inclusiv cele care au accesat fonduri europene.

Daca salariatii sunt concediati pentru motive care nu tin de persoana lor, inclusiv falimentul angajatorului, beneficiaza de ajutor de somaj.

Sper sa va fie de folos informatiile.