Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... perioada proba contract nedeterminat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

perioada proba contract nedeterminat

Intrebarea mea este urmatoarea: daca sunt angajat cu data de 01.10.2018 si am o perioada de proba de 90 de zile - cand se termina perioada de proba?....intreb pt ca firma de pe 24.12.2018 pana pe 02.01.2019 are perioada de concedii.
Perioada de proba expira la data de : 31.12.2018.
Multumesc pentru raspuns.