avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... perioada proba contract nedeterminat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

perioada proba contract nedeterminat

Intrebarea mea este urmatoarea: daca sunt angajat cu data de 01.10.2018 si am o perioada de proba de 90 de zile - cand se termina perioada de proba?....intreb pt ca firma de pe 24.12.2018 pana pe 02.01.2019 are perioada de concedii.
Cel mai recent răspuns: andrugrasu , utilizator 18:39, 5 Octombrie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Perioada de proba expira la data de : 31.12.2018.
Multumesc pentru raspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Decizie incetare suspendare cim nut adina nut adina Buna ziua , Am un angajat care cere concediu fara salar pe perioada 24.12.2018-02.01.2019 . In data de 3 ianuarie se intoarce la lucru .Eu ar trebui sa ... (vezi toată discuția)
Rugaminte lamuriri privind incetarea cim CrisIndi CrisIndi Buna ziua, Va scriu cu rugamintea de a ne da cateva lamuriri privind decizia de incetare a contractului de munca primita de sotul meu din partea ... (vezi toată discuția)
Perioada de proba si concediul maternal Diana P Diana P Buna ziua, Am o nelamurire si sper sa fie cineva care sa ma poata ajuta cu un raspuns. Sunt angajata la firma actuala din luna august 2013. Din august pana ... (vezi toată discuția)