Forum AvocatNet Italia Relatia cu autoritatile diploma de licenta
Discuție deschisă în Relatia cu autoritatile

diploma de licenta

Am terminat Facultatea in Romania in sesiunea iulie 2018 ,iar la finalizarea studiilor am obtinut o adeverinta valabila 12 luni , nu diploma in original ... asa e procedura . m-am inscris la master in Italia cu adeverinta ,am fost acceptata ,dar mai departe pentru a imi intregi dosarul eu am nevoie de o declaratie de valoare care am inteles ca se ofera doar pe baza diplomei originale . ce e de facut in aceasta situatie ? eu nu vreau sa pierd locul la master .
~ Conținut șters la cerere ~