Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Rebransare gaze naturale
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Rebransare gaze naturale

Locuiesc la bloc la et 4 ...am fost tăiată de la rețeaua de gaze de mai mulți ani de către asociația de locatari...as vrea sa ma rebransez si as vrea sa stiu care sunt pasii si cat ma costa rebransarea... cat durează până ma rebranseaza ( cei de la asociatie au zis ca au depus cerere pe 2 oct 2018 )
Intrebati-i pe cei care va vor rebransa, cei la care asociatia a depus cererea.
Materializarea interesului dv este conditionat de o componenta birocartica aprobarea cererii de rebransare so alta componenta de executie rebransare fiecare etapa depinzand de fluxul normal=furnizor de gaze,operator care aproba proiectul tehnic si partea executionala
Teoretic raspunsul autoritatilor ar trebui comunicat in termen de 30 dez ile eventual prelungit cu 15 zile