avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 904 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Responsabil de gestiune= gestionar?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Responsabil de gestiune= gestionar?

Va rog sa.mi spuneti daca este vreo diferenta intre atributiile unui gestionar si cele ale unui responsabil de gestiune? Mentionez ca firma in care lucrez nu imi opreste garantii materiale.
Ultima modificare: Miercuri, 17 Octombrie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: laurariz , utilizator 17:46, 17 Octombrie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu cred ca este vreo diferenta intre atributiile unui gestionar si cele ale unui responsabil de gestiune.
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare garantie materiala valentin.vevelu valentin.vevelu buna ziua am lucrat ca reprezentant vanzzari intro firma si mi afost oprita garantia materiala constiuta cat am fost angajat la ei.M au chemat la ei am dat o ... (vezi toată discuția)
Administrator cu antecedente penale? negoiu negoiu Buna ziua. Fratele meu este angajat de 5 ani la o S.R.L. si este foarte multumit. De aproape un an de zile firma are un nou administrator de cetatenie germana ... (vezi toată discuția)
Garantie cosminia cosminia Buna ziua, am si eu o intrebare daca poate cineva sa ma ajute. Care este legea (daca exista ) prin care se opreste garantie salariala in cazul ... (vezi toată discuția)