Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Responsabil de gestiune= gestionar?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Responsabil de gestiune= gestionar?

Va rog sa.mi spuneti daca este vreo diferenta intre atributiile unui gestionar si cele ale unui responsabil de gestiune? Mentionez ca firma in care lucrez nu imi opreste garantii materiale.
george-neagu, moderator
Nu cred ca este vreo diferenta intre atributiile unui gestionar si cele ale unui responsabil de gestiune.
Multumesc