Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... probleme contract rcs&rds
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

probleme contract rcs&rds

Acum cateva zile cand am platit abonamentul rcs ( fara sa mi vina factura) si vrand sa vad de ce suma de plata era mai mare decat de obicei mi s a spus ca nu pot sa mi ofere informatii despre cont, eu fiind imputernicit pe acel cont, contul fiind pe numele mamei mele. Surpriza mare a fost sa aflu ca eu nu mai sunt imputernicit pe acel cont ci o alta persoana necunoscuta. Tin sa precizez ca mama mea nnu a facut acea schimbare. Inca nu stiu daca acea persoana pusa de cei de la rcs ca imputernicit nu a facut nici o modificare pe contract.
Va rog sa ma ajutati cu un sfat!
Este greu de dat o parere asa de la distanta. Trebuie sa va deplasati la fata locului si sa vedeti despre ce este vorba. Poate este chiar o eroare de comunicare, de introducere date, s.a.m.d.