Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Familie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Familie

Buna ziua! Am fost casatorita din care care rezulta un copil. Sunt divortata si avem custodia comuna cu domiciliu la mine. Acum sunt recasatorita . Intrebarea este daca actualul sot poate trece copilul ca coasigurat el muncind in strainatate . Va multumesc
coasigurat daca munceste in Romania nu in strainatate
Deci practic in strainatate nu o poate avea in intretinere