Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Pot să schimb instructorul auto?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Pot să schimb instructorul auto?

Daca am promovat examenul teoretic pt permisul de conducere, dar nu am promovat proba practica as putea sa schimb doar instructorul fara sa fiu nevoita sa fac din nou toata scoala de soferi? Nu mai vreau sa fac cu acelasi instructor din cauza unor divergențe..
Sigur ca da!Poti sa schimbi si scoala de soferi(cu conditia sa iti iei 3 sedinte suplimentare pentru care ti se elibereaza o adeverinta.) Sedinte pe care trebuie sa le iei oricum pentru a te programa la traseu.
Manuela Rășină, administrator