Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Telefon stricat lună de lună
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Telefon stricat lună de lună

Buna ziua am cumparat de un an un telefon in rate de la Germanos,de 6 luni in fiecare luna il duc la reparat tot cu aceiasi defecțiune și nu mi-l schimba ce as putea sa fac,cum sa procedez?
~ Conținut șters la cerere ~
Buna doamnă Silvia eu in ultimele 6 luni am dus telefonul de 6 ori la reparat și nu vrea să mi-l inlocuiasca