avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1567 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Telefon stricat lună de lună
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Telefon stricat lună de lună

Buna ziua am cumparat de un an un telefon in rate de la Germanos,de 6 luni in fiecare luna il duc la reparat tot cu aceiasi defecțiune și nu mi-l schimba ce as putea sa fac,cum sa procedez?
Cel mai recent răspuns: Xonia moldovan , utilizator 18:48, 29 Octombrie 2018
~ Conținut șters la cerere ~
Buna doamnă Silvia eu in ultimele 6 luni am dus telefonul de 6 ori la reparat și nu vrea să mi-l inlocuiasca

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Protectia consumatorului - produse nonalimentare vedere vedere Buna ziua, Am achizitionat pe data de 31.01.2011 un telefon de la un magazin cunoscut de telefonie mobila si am constatat o defectiune de ordin tehnic la ... (vezi toată discuția)
Telefon defect seby14 seby14 Buna ziua, Ma confrunt cu o problema cu care nu stiu cum sa o scot la capat. Mai jos am postat solicitarea facuta catre OPC pentru un produs achizitionat. ... (vezi toată discuția)
Țeapă quickmobile alexandru20146 alexandru20146 Bună ziua, Am făcut nefericita alegere de a cumpăra de la Quickmobile. Mi-am luat un telefon Asus Zoom ZX551ML 128gb și în jumătate de an mi-au ... (vezi toată discuția)