Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nr înregistrare cerere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nr înregistrare cerere

Bună seara! Am depus la serviciu o cerere de demisie cu preaviz la care am primit un nr de înregistrare cu stampila și semnătura. Este valabila?
Da, este valabila .