avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 602 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... grupe de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

grupe de munca

am lucrat in mapn militar angajat pe baza de contract pe functie de sofer si electromecanic ce grupa de munca o sa am!?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:47, 7 Noiembrie 2018
Acordarea grupelor de munca in MApN se face in baza ordinului emis de ministru care nu se publica in MO.
Va trebui sa va interesati la unitatea militara unde ati prestat activitati.
Vedeti :
Ordinul Ministerului Apărării Naționale nr. 123/2015 pentru aprobarea Normelor metodologice privind încadrarea în condiții deosebite, condiții speciale și alte condiții, specifice personalului militar a fost publicat în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 982 din 30 decembrie 2015.
Ultima modificare: Miercuri, 7 Noiembrie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Grupa de munca sava7days sava7days Salut!scz că te deranjez,dar am o nelămurire...sunt de 10 ani in armata ,la tancuri in Galați ,sunt pe funcția de automacaragiu și am trei luni la an și ... (vezi toată discuția)
Bună seara as dori sa stiu ce grupa de muncă primesc dacă ... Vivicaxxx Vivicaxxx Bună seara as dori sa stiu ce grupa de muncă primesc dacă am lucrat ca mac în mapn 7-8ani în acești ani.multumesc (vezi toată discuția)
Bună ziua.născut la data de 08 08 1067 vă aduc la cunoștință ... parol parol Bună ziua.Născut la data de 08 08 1067 vă aduc la cunoștință următoarele: În perioada 01 august 1991 - 08 august 2007 am lucrat în unități din ... (vezi toată discuția)