Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... grupe de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

grupe de munca

am lucrat in mapn militar angajat pe baza de contract pe functie de sofer si electromecanic ce grupa de munca o sa am!?
Acordarea grupelor de munca in MApN se face in baza ordinului emis de ministru care nu se publica in MO.
Va trebui sa va interesati la unitatea militara unde ati prestat activitati.
Vedeti :
Ordinul Ministerului Apărării Naționale nr. 123/2015 pentru aprobarea Normelor metodologice privind încadrarea în condiții deosebite, condiții speciale și alte condiții, specifice personalului militar a fost publicat în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 982 din 30 decembrie 2015.
Cornel Vasile, Consilier juridic