Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Concediu de odihna neefectuat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Concediu de odihna neefectuat

Un salariat tot anul2017 a avut concediu medical cod indemnizație 14 un an și jumatate. Nu a putut efectua concediul de odihna independent de voința lui..Cum plătesc concediul cuvenit pentru 2017 in 2018?
Raportat la drepturile salariale din ultimele 3 luni anterioare celei în care este efectuat concediul, multiplicată cu numărul de zile de concediu.