Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Despagubire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Despagubire

Buna ziua,
Trebuie sa despagubesc 2 copii ai fratelui si cum nu am resurse financiare care ma duc la 15000 euro pentru ambi intreb daca pot sa-i despagubesc in natura .Dupa tatal lor au 3/8 din mostenire .Cum ma obliga legea sa le dau .
Multumesc anticipat

Cum v-a obligat instanța?