Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Vibratie compresor vecini
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Vibratie compresor vecini

Buna ziua,

Situatia este urmatoarea: exact sub apartamentul meu este o alimentara care are montat pe perete, exact sub dormitorul meu, o unitate de racire (inclusiv compresor) pentru vitrinele frigorifice ale magazinului. Acest compresor produce zgomote si vibratii care deranjeaza.

Spuneti-mi va rog cum sa procedez pentru a rezolva aceasta problema. Vorba buna cu proprietarul se pare ca nu a dat rezultate.

Multumesc anticipat,

Daniel
Multumesc frumos!