Forum Discuţii juridice Executare silită Taxa copiii dosar executare silită unde se plateste
Discuție deschisă în Executare silită

Taxa copiii dosar executare silită unde se plateste

Am facut contestație la o executare silita...am primit acasă citatie sa plătesc o sumă de 170 lei pentru copiii dosar...precizez ca eu nu am facut aceste copii ...vreau sa platesc această taxa dar nu stiu unde instanța nu a precizat cum sa o platesc si unde sa o platesc?
boggieuk, utilizator
Taxa pentru copierea dosarului de executare silita se achita in contul biroului executorului judecătoresc care a început executarea silita. Numărul de conducere îl găsiți și în antetul de pe adresele (somații, proptire etc.) care v-au fost comunicate de executor.
Cu considerație,
Av. Olteanu Ionuț