Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Unde pot vedea cat mai am de plata la oprire
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Unde pot vedea cat mai am de plata la oprire

salut ! Am avut un credit . Nu l-am platit , acum am poprire pe salariu , o perioada ia oprit și soției mele , As dori să știu unde pot vedea cat mai am de plata . Daca au scăzut și banii care i-au oprit soției.
Mulțumesc
Buna ziua.
Puteti merge la executorul judecatoresc prin care vi s-a infiintat poprirea. Sunt sanse sa fiti mai rapid informat decat la banca.
Raluca Iliescu, Avocat