Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Apel pensie întreținere majorare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Apel pensie întreținere majorare

L-am dat în judecată pe parat pentru majorarea pensiei de întreținere a minorului Sa respins deoarece ultimele două luni a dat echivalent cu minimul pe economie El numai este angajat.Posibilitatea ar exista să muncească în străinătate .Că nui prima data vine merge.Nu stiu exact în care tara se afla.Pot sa fac apel sa cer pârâtul sasi declare venitul real din străinătate?Odată a fost găsit prin alt dosar de ministerul justiției de cooperare internațională dar a părăsit Anglia.Va mulțumesc anticipat
Nu aveti cum sa il obligati pe el sa declare ,sau sunteti in masura sa indicati locul de munca,macar tara unde lucreaza pt a face instamta demersuri.