Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... I.i sau p.f
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

I.i sau p.f

Ca maseur,in pensie boala gradul 3 care ar fi mai indicat in acest caz ,p.f.a sau i.i?I.i. pe norma de venit se poate in contextul in care as mai dori sa adaug mai multe coduri caen?Multumesc.
lady34, utilizator
O I.I. dar nu pe norma de venit daca doriti sa desfasurati de exemplu activitati pe doua coduri caen caci se vor aduna normele.
Multumesc