Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Firma la care am lucrat a intrat in insolventa si am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Firma la care am lucrat a intrat in insolventa si am salarii restante

Cum trebuie sa procedez in situatia in care firma la care am lucrat mai are sa imi plateasca niste salarii din apr, mai, iun, si acum am aflat ca a inceput procedura de insolventa.
Angajator in insolventa: Ce drepturi au angajatii si cum isi pot recupera ei salariile neachitate?
www.avocatnet.ro/articol_414...

Angajator în faliment? Vezi cum îți poți recupera salariile restante!
[ link extern ] /